הגירה לקנדה

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Canadian Dream
A Mari Usque Ad Mare

צור קשר

 

צור קשר

 

צור קשר

מלא את הפרטים ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי

תל-אביב: רח' נירים 3, אגף C (מעלית ימנית), קומה 3.

חיפה רח' שער פלמר 1, קומה 5, חדר 521

03-6738333

Email: cicinfocenter@gmail.com
צור קשר

 

לימודים בקנדה - הדרך הטובה להגר לקנדה.

Student Collage 9775113 lהשכלה גבוהה בקנדה נחשבת לאחד הטובות בעולם. מערכת השכלה שלה מבוססת על מערכת השכלה בריטית. תוכניות הלימוד, הגישות ושיטות הלימוד זהות לאלו שמקובלות באוניברסיטאות ומכללות בריטיות. השכלה ותואר קנדי, פותח בפניכם הזדמנויות רבות לא רק בקנדה, אלא גם בכל מדינות העולם, כולל ארה"ב ובריטניה.

 

מדיניות הגירה קנדית, מאפשר לבוגרים של מוסדות להשכלה גבוה לממש את עצמם ולבנות קריירה בקנדה. כל סטודנט זר שמסיים את הלימודיו בהצלחה, רשאי לקבל ויזת עבודה בקנדה לשנתיים נוספות, כדי לממש את עצמו בשוק העבודה הקנדי.

 

מכללות רבות בקנדה אינן דורשות מבחני שפה ומבחני כניסה אחרים. העדר מבחנים אלו נועד כדי לתת הזדמנות לרכוש השכלה גבוהה לכל המעוניין.

 

שכר הלימוד בקנדה אינו זול, אך ביחס לארה"ב או לאנגליה הוא נמוך פי2 ואף פי 3. בנוסף לכך חוק ההיגרה הקנדי נותן לסטודנטים זרים המון האפשרויות אחרות כגון:

- לאורך כל תקופת הלימודים, הסטודנטים זרים זכאים לעבוד.

- סטודנטים נשואים ובעלי משפחה, יכולים להביא לקנדה את בני הזוג ואת ילדיהם כדי לחיות ביחד לאורך כל התקפה.

- בן/בת זוג של הסטודנט יכולים לקבל ויזת עבודה פתוחה ולעבוד בקנדה במשרה מלאה.(הדבר נותן יתרון עתידי בבקשת וקבלת מעמד של תושב קבע).

- ילדים של הסטודנט רשאים ללכת וללמוד בבתי-ספר ציבוריים בחינם.

- בתום הלימודים הבוגר ובן/בת זוגו רשאים לקבל ויזת עבודה לעוד שנתיים נוספות. ולאחר מכן יש להם זכות להגיש בקשה לתושבות קבע בקנדה.

אנו ב-GIC Canada Immigration Co מציעים לכם יותר מ-140 מסלולי לימוד בפקולטות שונות וברמות שונות באחד המכללות הותיקות בקנדה ומתחייבים לתת את המחירים הנמוכים ביותר.

 

לימודי תעודה של שנה אחת בקנדה, מאפשרות לסלול את הדרך להגירה וקבלת אזרחות קנדית

 

לקבלת מידע ופרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום

 

Study canada 2

 

 

 

לקבלת מידע ופרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום  

 

Canadian Experience Class לסטודנטים
יותר מ -130 אלף סטודנטים זרים מגיעים לקנדה מדי שנה מכל רחבי העולם.
קנדה זקוקה לאנשי מקצוע מומחים ומוסמכים, ופעולת במטרתה למשוח לקנדה אנשים בעלי מקצועות שונים או אנשים בעלי פוטנציאל.

בשנים אחרונות קנדה מתמודדת עם בעיה דמוגרפית, של אוכלוסייה מזדקנת ואחוז לידה נמוך יחסי לנורמה הקיימת בעולם. בשוק העבודה הקנדי קיים מחוסר בולט של אנשי מקצוע בעלי השכלה וניסיון תעסוקתי בתחומים רבים, כגון: רפואה, רווחה ושירותים קהילתיים, תחומים טכניים, הנדסת מכונות ותחזוקה טכנית, הנדסה אזרחית ובנייה, מהנדסי תעשייה וייצור, חינוך, השכלה ומחקר, כרייה והפקת משאבי טבע ובתחומים רבים אחרים.

לפי התחזית לעשור הקרוב, הביקוש לכח אדם מקצועי יהיה גבוהה מהיצע. על מנת לפתור את הבעית המחסור הצפוי, ממשלת קנדה יצרה תכנית הגירה חדשה - Canadian Experience Class. אחת המטרות של תכנית זו היא למשוח לקנדה סטודנטים מכל רחבי העולם, לאתר מוחות פוטנציאליים וסטודנטים מוכשרים וגם להכשיר אותם בתחומים שונים ובהתאם סנדרטים קנדיים. סטודנטים שיסיימו לימודיהם יוכלו להשתלב בשוק העבודה הקנדי ואף להישאר בקנדה לתמיד.

משרד האזרחות וההגירה הקנדי הרחיב תוכניות עבודה לסטודנטים זרים, על מנת לאפשר לאותם סטודנטים לצבור ניסיון תעסוקתי בקנדה לאחר סיום הלימודים.

סטודנטים, שיעבדו בקנדה לפחות שנה אחת בתחומם, בתפקידים ניהוליים, מקצועיים או תפקידים טכניית יוכלו להגיש בקשה לתושבות קבע (Permanent Residence) ולאחר מכן לקבל אזרחות.

 

:מכללות שאנו ממליצים ללמוד בהן

Centennial College

Seneca College

Niagara College

 

לקבלת מידע ופרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום 

 

     

     

     

 

לקבלת מידע ופרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום 

 

טלפון:   03-6738333, 054-3319797

כתובת: תל אביב, נירים 3, אגף C, קומה 3 (בית-קנדה)

דוא"ל: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם  [טופס פניה]

Flg Canada Flag 800X400

CIC Canada Immigration Company ltd.